AL gates

Hliníkové brány Exklusiv

Hliníkové brány Exkluziv jsou vyrobeny ze speciálního obvodového profilu, který dotváří luxusní vzhled hliníkové brány a lze jej použít i pro výrobu hliníkových bran s horní částí obloukovou.

Uvedené ceny hliníkových bran jsou ve standardních barvách - lesklá bílá, lesklá černá, antracit. Barvy Rafaello a RAL – příplatek 10 %.

brana1brana2

Hliníkové brány Klasik

Hliníkové brány Aluminco představují obrovskou variabilitu designů. Lze říci, že každá hliníková brána je prakticky originálem, vyrobeným pro konkrétního zákazníka. Do rámu bran lze vložit jakoukoliv výplň z katalogu včetně flexibilních prvků určených pro schodišťové zábradlí. Brány se vyrábějí v libovolných šířkách (maximálně 6 m) a pokud je spodní část plná, lze vyrobit i výšku brány přesně na cm. Pro lepší představivost byl vyvinut program na animaci bran, pomocí kterého se pro zákazníka vytvoří i několik návrhů požadované hliníkové brány. Takto lze navrhnout brány jednokřídlé, dvoukřídlé, posuvné i branky.

Standardní barvy - antracit, lesklá bílá, lesklá černá. Barvy Rafaello a RAL – příplatek 10 %.

Součástí nabídky je samozřejmě návrh designu brány.

Otevíravé brány

brana3 brana4

Pojezdové brány

brana5

Hliníkové brány levné

Stoprocentní kvalitu zajištuje perfektní zpracování a vynikající povrchová úprava, která zajištuje jejich bezúdržbovost. Brány a branky vyrábíme přesně na míru dle požadavků zákazníka . Ve stejném designu jsme schopni k bránám a brankám vyrobit plot. Dekory do těchto bran můžete vybírat ze sekce levných plotů. Brány vyrábíme na manuální pohon, ale také na automatický pohon značky CAME.

Standardní barvy - antracit, lesklá bílá, lesklá černá. Barvy Rafaello a RAL – příplatek 10 %.

Otevíravé brány

brana6brana7

Pojezdové brány

brana8

 

 

bezplatná linkapro Prahu a Čechy    800 179 267
pro Moravu                800 138 257
e-mail This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.