B-POST

Bezrámová posuvná stěna  B – POST S16

Charakteristika:

Prosklená posuvná stěna je vhodná na terasy, nezateplené zimní zahrady, balkony, členění vnitřních prostor, vstupní prostory, vestibuly, kavárny a restaurace. Podle výšky a šířky zasklení lze navrhnout různé kombinace.


Výhody:

Díky posuvné prosklené stěně splynou rozdíly mezi interiérem a exteriérem. Můžete mít neomezený výhled a zároveň se cítit bezpečně: prosklená posuvná stěna Vám prodlouží možnost posezení na terase. Skleněné elementy spolehlivě chrání Vás i Váš zahradní nábytek před deštěm a větrem.

Výhodou této stěny je, že Váš pohled není ničím narušen: výhled je dokonalý.

Maximální ochrana před vlivy počasí jde ruku v ruce s pocitem posezení ve volné přírodě. Pokud to počasí dovolí, mohou se skleněná křídla odsunout ke straně a vstup z terasy do zahrady je volný.

Elegantní a tenkou posuvnou stěnu lze bez problémů namontovat na každou terasu. Hodí se také pro rozdělení vnitřních prostorů, nebo k zasklení balkónů – nezasahuje do vnitřního prostoru.

Technický popis:

Posuvná stěna se 4 vodícími kolejnicemi má stavební hloubku pouze 79 mm. Standardní provedení může být až 2,4m vysoké a 7m široké. V závislosti na šířce lze použít dvou,tří nebo čtyřdílnou vodící kolej.

Jednotlivá křídla jsou zasklena kaleným bezpečnostním sklem o síle 8 nebo 10mm. Součástí tohoto systému jsou vodící kolejnice a celoobvodový rám. Pojezdové kladky jsou uloženy v ložiskách a jejich plochy jsou potaženy speciální vrstvou polyamidu, čímž je zajištěn bezhlučný chod.

  Zkušení odborníci z naší firmy Vám rádi poradí nejvhodnější variantu řešení prosklené posuvné stěny pro Vaši terasu. Ať se jedná o zasklení stávající terasy, zasklení balkónu, lodžie, rozdělení vnitřních prostor, s naší prosklenou stěnou budete vždy spokojeni.
Poradíme nezávazně, ale kompetentně.